MPs

                                                    

ABBOTT, Diane                       Labour, Hackney North and Stoke Newington

ALEXANDER, Heidi               Labour, Lewisham East

AUSTIN, Ian                            Labour, Dudley North

BEBB, Gutto                            Conservative, Aberconwy

BOTTOMLEY, Peter                Conservative, Worthing West

BRADSHAW, Ben                    Labour, Exeter

BURDEN, Richard                  Labour, Birmingham, Northfield

CADBURY, Ruth                      Labour, Brentford and Isleworth

CAIRNS, Alun                         Conservative, Vale of Glamorgan

CHALK, Alex                           Conservative, Cheltenham

CORBYN, Jeremy                   Labour, Islington North

COURTS, Robert                     Conservative, Witney

CRYER, John                            Labour, Leyton and Wanstead

DAVIES, David                        Conservative, Monmouth

DODDS, Anneliese                 Labour, Oxford East

FITZPATRICK, Jim                  Labour, Poplar and Limehouse

FREER, Mike                           Conservative, Finchley & Golders Green

GOODMAN, Helen                 Labour, Bishop Auckland

GREEN, Chris                          Conservative, Bolton West

GREEN, Kate                           Labour, Stretford and Urmston

GROGAN, John                       Labour, Keighley

HAMILTON, Fabian               Labour, Leeds North East

HART, Simon                          Conservative, Carmarthen West and South Pembrokeshire

HILLIER, Meg                         Labour, Hackney South and Shoreditch

HOWLETT, Ben                       Conservative, Bath

HUQ, Rupa                               Labour, Ealing Central and Acton

JARVIS, Dan                            Labour, Barnsley Central

KANE, Mike                             Labour, Wythenshawe and Sale East

LAMMY, David                        Labour, Tottenham

LUCAS, Caroline                     Green, Brighton, Pavilion

MALHOTRA, Seema               Labour, Feltham and Heston

MALTHOUSE, Kit                    Conservative, North West Hampshire

MARTIN, Sandy                      Labour, Ipswich

MASKELL, Rachael                 Labour, York Central

McNALLY, John                      SNP, Falkirk

MERRIMAN, Huw                  Conservative, Bexhill and Battle

MORGAN, Stephen                Labour, Portsmouth South

PAWSEY, Mark                       Conservative, Rugby

PERRY, Claire                           Conservative, Devizes

REYNOLDS Jonathan             Labour, Stalybridge and Hyde

SELOUS, Andrew                   Conservative,  South West Bedfordshire

SMITH, Jeff                              Labour, Manchester, Withington

SPENCER, Mark                      Conservative, Sherwood

THEWLISS, Alison                   SNP, Glasgow Central

THORNBERRY, Emily             Labour, Islington South and Finsbury

THROUP, Maggie                   Conservative, Erewash

TOMLINSON, Michael         Conservative, Mid Dorset and North Poole

VAZ, Valerie                            Labour, Walsall South

WARBURTON, David            Conservative, Somerton and Frome

WEST, Catherine                    Labour, Hornsey and Wood Green

WHITFORD, Philippa             SNP, Central Ayrshire

WILLIAMS, Paul                      Labour, Stockton South

WOLLASTON, Sarah              Conservative, Totnes

ZEICHNER, Daniel                  Labour, Cambridge

Advertisements